menü
Sepetim

Arı Gıda

Tulum peyniri diğer peynirlere göre daha parlak görünümlü ve daha güzel kokulu tam yağlı olmasının yanı sıra çok daha lezzetli olan bir peynir türü olmaktadır. Kahvaltıların vazgeçilmez ürünlerin başında gelen peynir çeşidi tulum içine basılarak elde edilmektedir. Yaklaşık olarak yüzde 70 ile 80 nem..
250,00₺
Vergiler Hariç:250,00₺
Tuzlu tereyağı günümüzde üretilen yağların aksine son derece doğal ve organik olmaktadır. Tüm yemeklerin aranılan lezzeti olan bu yağlar Malatya köylerinde üretilirken ülkemizin tüm bölgelerine ait özel üretimleri bulunmaktadır. Hijyenik ortamlarda üretimi yapılan bu yağlar için ışığa ve bitkisel ya..
240,00₺
Vergiler Hariç:240,00₺
Tuzsuz tereyağı doğa içinde yetişen ve sağlıklı ineklerden elde edilen sütlerin işlenmesi ile üretilen en önemli besin maddelerinin başında gelmektedir. Organik yöntemler ile üretimi yapılan tereyağı çeşidinin içinde yer alan yüksek miktarda kalsiyum ve protein öğeleri bulunmaktadır. Sofraların vazg..
120,00₺
Vergiler Hariç:120,00₺
Malatya peyniri son derece meşhur olan yöresel bir peynir çeşidi olup yörenin en kaliteli salamura köy peyniri olarak bilinmektedir. Malatya köylerinde temiz ve hijyenik ortamlarda sağlık kurallarına uygun olarak üretimi yapılan peynir ülkemizin dört bir yanında sevilerek tüketilmektedir. Kahvaltı s..
170,00₺
Vergiler Hariç:170,00₺
Deri çökeleği hem sofralar hem de hamur işleri çok daha keyifli ve lezzetli olmaktadır. Tam olarak hijyen ortamlarda ve doğal organik sütlerden üretimi yapılan bu peynir Anadolu tadı olarak çok fazla sevilmektedir. Özenle sağılan sütler bin bir emekle yoğurt haline getirilmektedir. Yoğurt içine ekle..
90,00₺
Vergiler Hariç:90,00₺
Eski kaşar Anadolu da üretimi yapılan en eski ve en özel peynirlerin en başında gelmektedir. Hem tadı hem de yapılışı ile insanların hayran olduğu bu peynir çeşidi son derece hijyenik ortamlarda ve tüm sağlık kurallarına uygun şekilde üretimi yapılmaktadır. pastörize edilmemiş taze sütün içine yoğur..
125,00₺
Vergiler Hariç:125,00₺
Ezine peyniri yöresel bir tat olup tam yağlı olması organik sütlerden elde edildiği için son derece sağlıklı ve lezzetli bir peynir olmaktadır. Bu peynir çeşidi hem inek sütünden hem de keçi sütünden elde edilen çok özel bir besin maddesi olmaktadır. Bundan dolayı kahvaltı sofraların en büyük ağırlı..
75,00₺
Vergiler Hariç:75,00₺
Kaşar peyniri keçi, koyun ya da inek sütlerinin işlenmesi ile üretilen sarımsı renkte olan sert bir peynir olmaktadır. Mutfakların vazgeçilmezi olan hamur işlerinde verdiği lezzet dolayısıyla her zaman çok daha fazla tercih edilmektedir. Peynir içinde yer alan yüksek vitamin ve mineral oranları ile ..
125,00₺
Vergiler Hariç:125,00₺
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)